CEBOSOFT | Hakkımızda

Hakkımızda

CeBoSoft Hakkında

İşletmelerin yazılım ve grafik tasarım alanındaki ihtiyaçlarına çözüm üretmek için CeBoSoft Bilişim, Şubat 2017 tarihinde İstanbul’da kurulmuştur.

CeBoSoft Bilişim, kurulduğu günden itibaren müşterilerinin talep, ihtiyaç ve iş modellerini dikkate alarak web site tasarımı ve yazılım çözümleri sağlamayı prensip edinmiştir.

CeBoSoft Bilişim müşterilerine her zaman kolay kullanılabilir sade şık ve hızlı yazılım ve web tasarım çözümleri sunmayı amaçlar ve şirket yönetim ve tanıtımında her zaman müşterilerine destek olur.

Güncel satın alınan ürünlerden farklı olarak CeBoSoft Bilişim’in sunmuş olduğu ürün ve hizmetlerin hiçbiri bir kereye mahsus değildir, bu sebepten müşteri asla yalnız bırakılmamalıdır prensibiyle ilerleyerek proje başlangıcından, teslim sonrası desteğine kadar her daim müşterimizin yanında bulunuyoruz.

Yazılım ve Web Site Projesinin amacına ulaşması için ürünle birlikte verilen eğitim ve teknik destek hizmetlerine de bağlı olduğuna inanıyoruz.

Yazılım ve yazılım teknolojilerini geliştirmekle birlikte profesyonel eğitim ve destek hizmetleri vererek, firmaların yönetim sorunlarını çözmeye yardım edecek bilgi otomasyon sistemlerini kurmayı kendimize hedef belirledik.

how-work